Яскравий брендовий турецький прогулянковий стильний повсякденний костюм з двунитки батал





Костюм турецький прогулянковий бренду FERRI FERRUCCI чорний, з довгим рукавом, оздоблений камінцями Swarovski.
Кофта на блискавці, хорошої довжини!
Штани з високою посадкою, вгорі на вільній широкій гумці та на зав'язках, з двома кишенями з боків, внизу штани на манжетах. На лівій штанині зверху зроблено стразами гарний логотип фірми, ідентичний що на кофті, тільки меншого розміру!
Костюм із щільного турецького трикотажу з якісною фурнітурою. Тканина дуже приємна до тіла, не шкутильгає, не тьмяніє колір, каміння не відпадає, добре стирається!
Зверніть увагу!!! Виробник: Фабрична Туреччина (ОРИГІНАЛ)! Ferri Ferrucci
ЗАМІРИ ГОТОВОГО ВИРОБУ!
S: об'єм грудей 92 см, об'єм бедер 96 см, довжина рукою від верхнього шва 73 см, довжина штанів по зовнішньому шву 97 см, по внутрішньому шву 76 см.
М: об'єм грудей 96 см, об'єм бедер 100 см, довжина рукою від верхнього шва 73 см, довжина штанів по зовнішньому шву 97 см, по внутрішньому шву 76 см.
L: об'єм грудей 100 см, об'єм бедер 104 см, довжина рукава від верхнього шва 74 см, довжина штанів по зовнішньому шву 98 см, по внутрішньому шву 77 см.
XL: об'єм грудей 104 см, об'єм бедер 108 см, довжина рукави від верхнього шва 74 см, довжина штанів за зовнішнім швом 98 см, за внутрішнім швом 77 см.
2XL: об'єм грудей 112 см, об'єм бедер 112 см, довжина рукава від шва 58 см, від верху 67 см, довжина штанів по зовнішньому шву 106 см, по внутрішньому шву 77 см.
3XL: об'єм грудей 116 см, об'єм бедер 116 см, довжина рукава від шва 58 см, від верху 67 см, довжина штанів по зовнішньому шву 106 см, по внутрішньому шву 77 см.
4XL: об'єм грудей 120 см, об'єм бедер 120 см, довжина рукава від шва 60 см, від верху 70 см, довжина штанів по зовнішньому шву 106 см, по внутрішньому шву 77 см.
5XL: об'єм грудей 126 см, об'єм бедер 126 см, довжина рукава від шва 61 см, від верху 71см, довжина штанів по зовнішньому шву 106 см, по внутрішньому шву 77 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferri Ferrucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 95% коттон, 5% еластан |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава вироба | 71 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Камені Swarovski |
| Застібка | Шнурівка, Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 2 650 ₴





